HEPA outdoor fitness Nový Jičín

Vendula Kristková

Výuce inline bruslení se věnuji od roku 2011, kdy jsem v Novém Jičíně otevřela pobočku školy kolečkového bruslení HEPA outdoor fitness Nový Jičín. Se svým týmem instruktorů nabízíme individuální lekce fitnessin-line bruslení, odpolední kroužky pro děti a mezi náš hlavní produkt patří přiměstské tábory In-line školička, Freestyle camp a nyní mimo bruslení pořádáme také Longboard campy.

Zkontaktovat mě můžete přímo na webu:

www.hepaoutfit.cz/novy-jicin


INLINE ACADEMY TEPLICE

Martin Černý

Ahoj, naše inline škola vznikla mezi prvními na severu Čech a již od roku 2014 provozujeme vlastní inline arénu včetně menšího skateparku, to vše v krytých prostorách OC Galerie v centru města Teplice. Nabízíme výuku bruslení formou školičky pro ty nejmenší, dále pravidelné skupinové lekce pro větší děti včetně rozšířeného zaměření na freestyle, ale také individuální lekce jak pro děti, tak pro dospělé. Pořádáme workshopy ve školách a školkách, firemní akce v rámci teambuildingu, dětské inline campy a další aktivity jako jsou noční jízdy a podobně. Pokud máš chuť pořádně si zajezdit, tak vezmi brusle a doraž!

Kontakt na adrese:

www.inlineacademy.cz


HEPA outdoor fitness Olomouc

Veronika Pavlíková

V Olomouci provozujeme in-line školu již od roku 2008. Nabízíme
odpolední kroužky, individuální lekce, příměstské tábory a kurzy pro
školky a školy. Kromě in-line bruslení pořádáme také každoročně
Longboard Camp. S výukou in-line bruslení pod HEPA outdoor fitness jsem
začala v roce 2010 jako instruktor. Od roku 2019 vedu pobočku v
Olomouci, kde se společně s celým týmem instruktorů těšíme na všechny
bruslaře!

Zkontaktovat mě můžete přímo na webu:

www.hepaoutfit.cz/pobocky/olomouc/cz


CRAZY WHEELS

Lucie Čiháková

K trénování in-line bruslení jsem se dostala přes krasobruslení. Nyní trénuji s dalšími dvěma trenéry několik hodin týdně různé výkonnostní skupiny. Věnujeme se jak začátečníkům, tak pokročilejším bruslařům. Snažíme se motivovat nejen děti, ale i dospělé učíme překonat strach a již jsou mezi námi i tací dospělí, co si troufnou na mnohé tríčky. S pokročilejšími bruslaři bychom rádi vyrazili na závody nejen ve freestyle slalomu, ale i ve speed slalomu. Jelikož se naše základna hodně rozrostla, založila jsem v sezóně 2020/2021 školu Crazy Wheels.

Těšíme se na další členy naší party – začít můžeme i individuálně;)

Kontakt na adrese:

www.crazywheels.cz