Pořádáme příměstský tábor, který je zaměřen na výuku freestyle slalomu a speed slalomu. Je určen pro pokročilé bruslaře ve věku 7 – 16 let (zvládnutí pokročilé jízdy na in-line bruslích a samostatnost dítěte dle jeho věku).

Specializujeme se na freestyle slalom a speed slalom a máme dlouholeté zkušenosti, jak s výukou, tak se závodní činností. Naši instruktoři tím pádem mohou poskytnout cenné rady a zkušenosti pro začínající freestylery.

Pokud vaše děti v předešlých letech absolvovaly již nějaké inline příměstské tábory, předpokládáme, že jsou dostatečně pokročilí na náš tábor.

Vaše děti se nebudou rozhodně nudit a za pět dní se velmi zdokonalí v bruslení. Naučí se mnoho triků a kombinací freestyle slalomu, rychlost a přesnost si potrénují na speed slalomu. Stanou se z nich sebevědomí bruslaři s dobrou stabilitou a obratností. Klademe důraz především na správnou techniku a bezpečnou jízdu. Součástí je i jednodenní výlet na bruslích, kde se naučí, jak se správně chovat ve městě na bruslích a na inline stezkách.

Více informací a přihlášku najdete ZDE


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *