8. – 12. 7 2024 * * * 22. – 26. 7. 2024 * * * 5. – 8. 2024

Tento příměstský inline camp je určen pro děti ve věku 5–15 let a děti budou rozděleny do skupinek podle jejich dovednosti a bruslařské úrovně. Pro začátečníky je tábor zaměřený na získání základních dovedností v inline bruslení, zatímco pokročilejší děti se budou učit technikám freestyle slalomu, speed slalomu a free jumpu.

Naši kvalifikovaní instruktoři se postarají o to, aby každý účastník získal optimální výuku a individuální pozornost. Pro anglicky mluvící děti, umíme učit i v angličtině.

Přihláška

Team CoolSkates se specializuje na freestyle slalom, speed slalom a free jump, a vaše děti budou mít tu jedinečnou příležitost učit se od nejzkušenějších instruktorů v Česku. Mohou se dlouholetými zkušenostmi v oblasti výuky tohoto sportu a jako jediný team v České republice, má rozsáhlé zkušenosti s účastí v zahraničních závodech.

Jedním z klíčových výhod tohoto kempu je výjimečná lokalita, kde se koná. Rozlehlé kryté prostory s kvalitním povrchem haly A na Výstavišti FLORA Olomouc poskytují ideální zázemí pro bruslení. Dětem nabízejí dostatek místa, aby si mohly v klidu užívat aktivity, aniž by byly stlačeny do malého prostoru. Navíc není třeba nahrazovat bruslení jinou aktivitou ani v případě nepříznivého počasí.

V případě, že nemáte brusle je pro vás připravena půjčovna kvalitních inline bruslí, které jsou perfektní pro absolvování inline kempu. Současně s bruslemi samozřejmě dostanete i kompletní ochrannou výbavu v podobě chráničů a přilby. Máte možnost vybírat si z modré nebo růžové barvy, aby byl zážitek z bruslení, co nejvíce podle vašich představ. V případě, že si zamilujete tyto brusle v průběhu kempu, máte možnost si je po jeho skončení zakoupit. Tímto způsobem můžete trvale rozšířit svou vlastní bruslařskou výbavu.

Přihláška